• Wpisów: 235
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 13:35
  • Licznik odwiedzin: 15 556 / 2112 dni
 
violetta-fan
 
Nie jest nim Jorge Blanco, ani Diego Domínguez, ani zwłaszcza Pablo Espinosa. Tym, który skradł sympatię 16-letniej Martiny Stoessel, dobrze znanej protagonistki serialu „Violetta”, jest 23-letni aktor Peter Lanzani („Kiedy się uśmiechasz”).

-----------------------
Znalazłam to na stronie Violetta Novela całkiem przez przypadek xD a teraz co pisze o tym Novela-
Plotka o tym, że tych dwoje spotyka się ze sobą wyszła na jaw kilka dni temu. Sam Peter zgodził się potwierdzić ją publicznie: „Jesteśmy razem, szczęśliwi. Nie chcemy być na językach mediów. Spotykamy się, jak i kiedy możemy. Nie będziemy tego komentować. To nasze sprawy i naszych rodzin”.

Argentyńskie media nie chcą jednak ucichnąć i już zwróciły się do matki Martiny, Mariany Stoessel, z prośbą o jej opinię. „Nie sprzeciwiam się temu, że moja córka spotyka się z chłopcami. Oczywiście, razem z Ale (Alejandrem, ojcem Martiny) martwiliśmy się różnicą wieku, ale to wszystko. Szczęście Martiny jest naszym szczęściem” – wyznała. Zapytana o to, jakie rady zamierza dać córce, kobieta odpowiedziała krótko: „Takie same, jak każda matka, której nastoletnia córka się zakochuje”.

Wszystkie wątpliwości się rozwiązały :) Zycze im szczęscia ♥
Viola Fan♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego